Herní počítače pro skutečné hráče!

Zalman Z1 Neo GTX 1060

Katalogové číslo: 1807 Kategorie:

Zalman Z1 Neo GTX 1060

16,199.00 

Herní počítač je rozpočtovým segmentem, srdcem je Intel Core i3-8100 a vysoce výkonná grafika MSI GeForce GTX 1060.

  • Výroba na objednávku, termín 2-3 dnů

Není skladem

Grafická karta: MSI GeForce GTX 1060 Armor 3G
Procesor: Intel® Core™ i3-8100
Základní deska: MSI B360M PRO-VD
Chlazení: HYPERPC AirCooling 130 RGB
Operační pamět: 8GB HyperX FURY DDR4-2666
Jednotka SSD: 240GB Kingston SATA
Pevný disk: 1TB Seagate BarraCuda
Zdroj: Cooler Master MasterWatt Lite 700W
Počítačová skříň: Zalman Z1 NEO

Hrajte s pohodlím

Zalman Z1 Neo vám nabízí vylepšenou grafiku pro oživení vašeho každodenního herního života. Vezměte svou zábavu na novou úroveň díky hladší dynamice a živému hraní.

Chlazení

Promyšlený chladicí systém Zalman Z1 Neo je pozoruhodný mimořádně tichým provozem díky inteligentnímu řízení otáček ventilátoru. Hladina hluku v pohotovostním režimu není větší než 33 dB – tišší než v knihovně!
USB 3.0 a USB 2.0 – pohodlí uživatele

Na předním panelu je nainstalován jeden port USB 3.0 a dva porty USB 2.0, což zaručuje pohodlí uživatele. Také vstup pro sluchátka a mikrofon.

Herní výkon

 

Získané hodnoty FPS jsou zprůměrovány a slouží k prokázání relativního výkonu systémů při maximálním nastavení grafiky.

Specifikace Zalman Z1 Neo

Grafická karta

MSI GeForce GTX 1060 Armor 3G

Buďte styloví s jedinečnými grafickými kartami MSI ARMOR. Grafické karty zdědily design pancéřového štítu ve stylové černé a bílé barvě. Ideální řešení pro hráče a modeláře, kteří hledají jedinečný produkt pro svou práci. To je místo, kde hry splňují třídy.

Procesor

Intel® Core™ i3-8100

Vynikající výkon a dokonalý výpočetní výkon. Hladké streamování a pohlcující HD zábava, podpora celoobrazovkového 4K a panoramatického videa. Vyšší životnost baterie zajistí výjimečnou mobilitu.

 

Základní deska

MSI B360M PRO-VD

Základní desky MSI PRO SERIES jsou vhodné pro všechny počítače. Kvalitní, důvěryhodné, vysoce výkonné a inteligentní obchodní řešení jsou klíčovými prvky dat základní desky. Usnadněte si svůj život a podpořte svůj podnik pomocí stabilních, spolehlivých a odolných desek MSI PRO SERIES.

Chlazení

HYPERPC AirCooling 130 RGB

Řada AirCooling 130 RGB poskytuje tiché a efektivní chlazení a kompaktní design se hodí zejména do skříní PC s omezeným prostorem. Je to nejlepší volba pro počítače všech typů s procesory Intel Core i3 / i5 nejnovější generace s vynikajícím poměrem cena / výkon.

RAM

8GB HyperX FURY DDR4-2666

Paměťové moduly HyperX® FURY DDR4 vám pomohou vyhrát i ty nejnáročnější bitvy. Modul automaticky rozpozná platformu a nezávisle zrychlí na maximální deklarovanou frekvenci (až 2666 MHz), takže si ji můžete být vždy jisti. Paměť FURY DDR4 pracuje na napětí 1,2 V s frekvencí až 2666 MHz, takže se nezahřívá ani v nejteplejších bitvách.

Jednotka SSD

240GB Kingston SATA

Pevný disk Kingston A400 výrazně zvyšuje rychlost systému a poskytuje rychlejší spouštění, stahování a přenosové rychlosti ve srovnání s mechanickými pevnými disky. Tento SSD je založen na nejnovější generaci řadiče s rychlostí zápisu a čtení 450MB / s a ​​500MB / s a ​​poskytuje desetkrát rychlejší výkon než tradiční pevné disky.

 

0.0

OVERALL

0% Complete
0% Complete
0% Complete
0% Complete
0% Complete

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zalman Z1 Neo GTX 1060”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 − one =