Nákupní košík
Herní počítače s garancí nejnižší ceny v Čechách a v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835

Microsoft Windows 10 Pro ZDARMA KE KAŽDÉMU PC

Windows 10 Professional se stane vaším spolehlivým obchodním partnerem. Tato verze má všechny funkce systému Windows 10 Home a má také důležité obchodní funkce: šifrování, vzdálené přihlášení, vytváření virtuálních počítačů a další funkce. Budete milovat rychlý start, známé menu Start s dalšími funkcemi, novými metodami práce a pokročilými funkcemi, jako je zcela nový prohlížeč pro pohodlné prohlížení webu. Pozor: operační systém je dodáván ve formě licence OEM.

Perfektní volba.

Přístup k doméně. Připojte se ke školení, obchodní doméně nebo službě Active Directory služby Azure, abyste mohli pracovat se síťovými soubory, servery, tiskárnami atd.

Pokročilé šifrování. Nástroj BitLocker poskytuje dodatečnou ochranu a spolehlivě chrání data šifrováním a správou zabezpečení.

Vzdálené přihlášení. Windows 10 vám umožňuje přihlásit se pomocí vzdálené plochy a používat profesionální PC, ať jste kdekoli.

Virtuální počítače Technologie Hyper-V umožňuje vytvářet a používat virtuální počítače pro současnou práci na více operačních systémech ve stejném počítači.

Vaše aplikace v obchodě. Systém Windows 10 umožňuje vytvořit v obchodě Windows osobní účet aplikací pro snadný přístup k podnikovým aplikacím.
Pracuje

Windows 10 je velmi Windows, na který jste zvyklí, jen mnohem lépe. Technologie jako InstantGo1 vám umožní rychle zapnout zařízení a okamžitě pokračovat v práci. Systém Windows 10 navíc nabízí více vestavěného zabezpečení než kdykoli předtím a spolehlivě chrání zařízení před škodlivým softwarem.
Udělej to najednou

Provádějte mnoho úkolů najednou, jako nepřekonatelný mistr svého řemesla, využívající současně čtyři aplikace na jedné obrazovce. Je obrazovka plná? Vytvořte virtuální pracovní plochy, abyste získali více místa a používali pouze to, co potřebujete. V tomto případě budou všechna oznámení a základní nastavení shromažďována na jedné snadno dostupné obrazovce.
Microsoft hrana

Zbrusu nový prohlížeč „učí“ Internet opravdu pracovat pro vás. Napište nebo tiskněte přímo na webovou stránku a sdílejte své poznámky s přáteli. Vychutnáte si nový režim čtení, který vám ušetří všechny rozptýlení. Vylepšený adresní řádek výrazně zrychlí vyhledávání.
Kontinuum

Nejlepší obrazovka je ta, kterou právě používáte, protože systém Windows 10 ji přizpůsobuje vašim akcím a zařízením. Funkce obrazovky jsou přizpůsobeny pro snadnou navigaci a aplikace vypadají perfektně na malých i velkých obrazovkách.
Je to vaše – a jen vaše.

Vaše zařízení Windows 10 vás vždy rozpozná a vřele přivítá. Díky funkci Windows Hello vás zařízení pozdraví podle jména a zapne se. Přihlášení se provádí automaticky a nemusíte si pamatovat a zadávat heslo.
Hry a Xbox

Vychutnejte si hry Xbox One na svém počítači, notebooku nebo tabletu Windows 10. Pomocí funkce DVR hry můžete zaznamenávat hru a okamžitě ji sdílet se svými přáteli, aniž byste museli opustit hru.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 50 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa