Herní počítače s garancí nejnižší ceny v Čechách a v Evropě

Objednávka svozu na reklamaci

EAN: Katalogové číslo: 15144 Kategorie:

Objednávka svozu na reklamaci

1.00  -

Zrušit výběr

Objednejte svoz Vašeho poškozeného zařízení pohodlně odkudkoliv (platí po celé České Republice a Slovensku).

Pro váš poškozený/zlobivý počítač přijede náš smluvní dopravce PPL a přiveze jej na naší provozovnu.

 

Pro uplatnění reklamace postupujte následovně:

 

  1. V případě problémů nás můžete dopředu kontaktovat, nejlépe telefonicky, chatem na naší stránce, Facebook Messengerem, nebo emailem. Většina problémů se často vyřeší pouze po telefonu.
  2. Vyplňte popis závady/problému do poznámky k objednávce svozu.
  3. Pečlivě zabalte počítač, vložte do krabice kopii záručního listu a vyztužte rohy krabice dvojitým balením.

 

Důležité upozonení:

Záruka se nevztahuje na softwarové vady (poškození operačního systému Windows, viry, apod.), ale pouze na vady na hardware! Neberte to v zlom, ale my nemůžeme brát zodpovednosť za počítačové viry, malware a softwarové chyby vzniklé užíváním PC. Každopádně Vám tyhlety problémy vyriešime v rámci servisu, kde máme pro Vás veľmi nízke ceny, nakoľko naše počítače veľmi dobrě poznáme a opravy umíme dělat efektivně.

V případě softwarových chyb odesílejte zařízení na opravu, nikoli na reklamaci. Svoz zdarma lze uplatnit pouze v případě reklamace (hardwarové závady). V případě svozu na opravu účtujeme pouze část nákladů vzniklých přepravou u PPL, zpravidla 299 Kč s DPH za dopravu k nám a zpět (2 x 149,50 Kč).

Záruka se mimo jiné taktéž nevztahuje na neodborné zásahy do PC ze strany zákazníka (např. často “rozhozené” nastavení BIOS setupu díky přidaným vlastním komponentům, apod.). V tom případě je svoz taktéž účtován.

Zboží na reklamaci je nutné opravdu řádně zabalit, aby nedošlo k poškození při přepravě. I přes naše upozornění nám často dorazí opravdu velmi nevhodně zabalené zásilky.

 

Adresa pro zaslání zboží na reklamaci (pokud nevyužijete svoz od nás):

PcPraha počítače – Konishev
Opletalova 20
11000 Praha
tel: +420 792 480 835

 

  • produkt na objednání svozu na reklamaci je nastaven na částku 1 Kč, neboť eshop neumožňuje objednat zboží v hodnotě 0 Kč. Platit samozřejmě nic nebudete a nemusíte.
  • zboží je nutné řádně zabalit, aby nedošlo k poškození při přepravě (často k nám dorazí nevhodně zabalené zásilky). Popsat slovom “KŘEHKÉ”.
  • balík si následující pracovní den. až dva dny, od Vás vyzvedne kurýr PPL a předá potvrzení o převzetí, balík si sám polepí přepravní etiketou s doručovací adresou
Typ Služby

Svoz na Reklamaci – zdarma, Svoz na Opravu / Servis

0.0

CELKOVĚ

0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + 3 =

cs_CZČeština