Wózek sklepowy
Komputery do gier z gwarancją najlepszej ceny w Czechach
Adres: Opletalova 20, Praga 1
Telefon: +420 792 480 835

Konfigurator komputera do gier

 

Složte si počítač přesně dle Vaších představ v našem konfigurátoru herních sestav.

Nemusíte mít obavy, vše je popsáno a po objednání se s vámi spojíme a společně ověříme správnost konfigurace.

Chci to skusit!

Výhody složení počítače na zakázku

Počítač na zakázku dokonale odpovídá tomu k čemu ho vy potřebujete. Nicméně Vám odporoučíme rozhlídnout se v už ponoukaných sestavách. Každopádně vždy vám poradíme, jak vylepšit konfiguraci herní sestavy, tak aby vyhovovala vaším požadavkům.

 • Nastavení finančního stropu

  Můžete se nezávisle rozhodnout, kolik peněz bude vynaloženejch na nákup

 • Maximální konfigurace

  Možnost na míru zvolit značku, výkon a další funkčnost komponentů

 • Konzultace a poradenství

  U nás dostanete komplexní konzultaci ke každému komponentu v sestavě. Poskytujeme i možnost přidat vlastní hardware jako HDD/SSD do sestavy.

Pamięć operacyjna

Velikost operační paměti by měla být minimálně 8GB pro Windows 10. Optimálně 16GB pro plnohodnotnou práci bez žádných kompromisů. 16GB paměti už dovoluje také online streamování her i pokročilou práci s grafikou a videem.

Pevný disk HDD a SSD

Za prvé je důležité aby PC obsahoval SSD disk. Bez toho jsou dnešní počítače nepoužitelné. Operační systém Microsoft Windows 7 a Microsoft Windows 10 jsou naprogramovány tak, aby dokázali svižně pracovat jen na discích SSD (Solid State Drive). Na běžném magnetickém HDD disku bude nový operační systém vždy sekat a trhat, nech je ten disk jakkoli veliký. Když je HDD disk v kombinaci s SSD diskem, tak u nás, je operační systém vždy instalován na SSD disku a na HDD se ukládají jenom data, tak aby nenastala ztráta výkonu a byla poskytnuta větší kapacita úložiště dat za nižší cenu.

Doporučujeme: 

 • 480GB SSD disk pro OS 
 • 2TB HDD pro vaše data (fotky, videa, hudba, zálohy)

Měření výkonu grafických karet je dosti věda, nicméně připravili jsme pro vás seznam grafických karet a jejich výkonu, dle objektivních testovacích výsledků.

Karta graficzna

Typ a velikost grafické paměti závažně ovlivňující výkon herní sestavy. Minimální velikost paměti grafické karty pro smysluplný herní počítač je alespoň 4 GB.

Edytor

Procesor - CPU je základní kámen každého počítače. Obecně máte možnosti výběru mezi značkami AMD a Intel. Obě značky vyrábějí top procesory, mající své specifická. Nemůžeme paušalizovat a výhradně doporučit jednu z nich. Fandíme oběma pod heslem: Nech žije zdravá konkurence na trhu.

Zde najdete Tabulku výkonu procesorů pro herní počítače.

Chcete si to vyskoušet?

V katalogu herních sestav najdete i profesionální grafické stanice určené zejména pro práci v oblasti designu, střihání a úpravy videa a inženýrství. Když takový nenajdete, tak nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám poradíme.

Bezpłatny transport

Przy zakupie powyżej 50 000 CZK

Łatwe zwroty w 14 dni

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja międzynarodowa

Standardowy okres gwarancji 2 lata

Bezpieczna płatność

PayPal / MasterCard / Visa

pl_PLPolish