Herní počítače s garancí nejnižší ceny v Čechách a v Evropě

Procesor AMD Ryzen 5 2600X

Katalogové číslo: 8050 Kategorie: , ,

Procesor AMD Ryzen 5 2600X

4,169.00 

Procesor 6-jader (12 logických jader), 3.6GHz (95W), Boost 4.2GHz, 16MB L3 cache

Výkon přibližně 14342 bodů.

Skladem 10 a více kusů - dostupné dnes

6jádrový Ryzen 5 2600X – 12 vláken

Ryzen 5 2600X

Společnost AMD vytvořila řadu procesorů AMD Ryzen, která vyjadřuje sílu a výkon vysoce výkonného „Zen“ x86 jádra. Řada pokroků v architektuře kombinovaných s technologiemi platformy a zpracování, ženou uživatele k novému obzoru ve světě procesorů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přednosti Ryzen 5 2600X

  • Léty prověřená kvalita výrobků AMD
  • 6 fyzických jader a 12 vláken
  • Frekvence až 4,2 GHz
  • AMD Ryzen Master
  • Chladič Wraith MAX

AMD SenseMI

AMD představuje SenseMI. Sadu vnímajících, adaptivních a učících se technologií vestavěných do AMD Ryzen procesorů. Technologie Pure Power a Precision Boost zajišťují neustálou kontrolu teploty, rychlosti a napětí a umožňují procesoru se efektivně adaptovat změnám ve výkonu. Neural Net Prediction je vestavěná umělá inteligence, která si staví model rozhodování a díky němu předvídá budoucí rozhodnutí, přednačítá instrukce a vybírá nejvhodnější cestu procesorem, čímž zvyšuje jeho rychlost a snižuje dobu odezvy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zen

Jádra s architekturou Zen pro stolní počítače poháněné Pinnacle Ridge procesory využívají AMD AM4 socket. Nová sjednocená infrastruktura socketu, která je kompatibilní se 7. generací procesorů pro stolní počítače AMD A-Series. S dedikovanými PCIe linkami pro nejmodernější USB, grafiku, data a další I/O, AMD AM4 platforma neukradne linky dalším zařízením a komponentám. To uživatelům umožní užít si lepší odezvu a současné i budoucí technologie, které AM4 platforma poskytne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AMD Ryzen Master

Každý AMD Ryzen procesor má z výroby odemčený násobič, takže si jej můžete uzpůsobit vašim potřebám. Pro přístup k těmto funkcím poskytuje výrobce nástroj AMD Ryzen Master. Ten poskytuje až 4 profily pro uložení vlastních nastavení frekvence a napětí, jak pro procesory Ryzen, tak pro DDR4 paměti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Wraith Max

Součástí balení je výkonný chladič AMD Wraith Max, který se standardně prodává samostatně jako výkonnější varianta klasických chladičů přiložených k procesorům Ryzen. Je kompatibilní s procesory využívající sockety AM4. Je vybaven RGB LED osvětlením, které lze ovládat skrze software pro ovládání osvětlení výrobců základních desek: ASRock Polychrome RGB, ASUS Aura Sync, Biostar VIVID LED DJ, Gigabyte RGB Fusion a MSI Mystic Light.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Jedná se o výkonný procesor 2. generace AMD Ryzen 5 (Pinnacle Ridge) pro socket AM4. Nabízí 6 fyzických jader (12 vláken), frekvenci 3,6 GHz (4,2 GHz boost) a vyrovnávací paměť cache 16 MB (L3). 12 nm výrobní proces. TDP 95 W.

Řada procesoru

AMD Ryzen 5

Socket

AMD AM4

Počet jader procesoru

6 ×

Počet vláken

12 ×

Frekvence procesoru

3,6 GHz (3,6 GHz)

Maximální frekvence (OC)

4 GHz (4 000 MHz)

Podporovaný typ paměti

DDR4

Maximální počet kanálů

2 ×

Funkce

Automatické přetaktování, Otevřený násobič, Virtualizace, Multi-Threading, Bez chladiče

TDP

95 W

L2 cache

3 MB

L3 cache

16 MB

CPU Passmark

13 227

0.0

CELKOVĚ

0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 + 3 =

cs_CZČeština