Herní počítače s garancí nejnižší ceny v Čechách a v Evropě

Respirator FS-0/30V FFP3 NR D

Katalogové číslo: 350652 Kategorie:

Respirator FS-0/30V FFP3 NR D

349.00 

Není skladem

Je to první produkt certifikovaný v Polsku, který v průběhu času splňuje požadavky na variabilní pronikání. Tyto požadavky jsou obsaženy ve formálním návrhu normy EN 143: 2000, která popisuje metodiku zkoušek týkající se normy EN 149: 2001. Polomasky se testují se dvěma typy aerosolu, tj. aerosol chloridu sodného a mlha parafínového oleje po dobu tří minut. Většina filtračních masek dostupných na trhu byla testována stejnou metodou, avšak jedinečnost polomasky FS-30V FFP3 NR D spočívá v tom, že vydrží hodinový test (parafínová olejová mlha), po které neztrácí své ochranné vlastnosti. Mlha parafínového oleje má velmi destruktivní účinek na filtrační materiál používaný k výrobě polomasků. Vytrvalostní test masky a splnění ostatních požadavků normy znamená vysokou kvalitu produktu. Nová zkušební metoda je také důležitá pro uživatele. Zvyšuje požadavky na výrobky a zvyšuje tak bezpečnost na pracovištích. Zdá se, že se zvyšující se účinností filtrace se musí zvyšovat odpor proudu vzduchu. Filtračním respirátorům předloženým do soutěže se však podařilo udržet relativně nízký odpor proudění vzduchu, což má významný vliv na pohodlí uživatele.

 

FFP3 fitlr. Nejvyšší možná ochrana.

Aplikace:
Vysoká koncentrace dýchatelného prachu, používaného ke svařování a pájení, chrání před prachem obsahujícím berylium, antimon, arsen, kadmium, kobalt, nikl, radium, strychnin, radioaktivní částice.

Další výhody:
Použitý výfukový ventil umožňuje volně se zbavit přebytečné páry a oxidu uhličitého zpod maskovací masky, čímž se zvyšuje pohodlí uživatele a prodlužuje se jeho životnost.

slouží:
Pro ochranu dýchacích cest před prachem, výpary, mlhou, pevnými aerosoly a kapalnými aerosoly do 30 x NDS.

složení:
Polomaska ​​FS-30V FFP3 D je vyrobena výhradně z polských surovin a může být balena různými způsoby podle přání zákazníků.

Jehlový netkaný polypropylen-polyester
Netkaný polypropylenový materiál foukaný z taveniny
Nosní svorka pro utěsnění polomasky v nose
Popruhy na popruhy pro úpravu délky popruhu na hlavu
Páska na čelenku
Polyuretanové pěnové těsnění
Výfukový ventil
Třída: P1
NDS: 30 x NDS
Norma: EN 149: 2001 + A1: 2009
Certifikát: CE vydané BIA-Německo

0.0

CELKOVĚ

0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 5 =

cs_CZČeština