Игровые компьютеры с гарантией самой низкой цены в Чехии и Европе
ПРОДУКТЫ

Респиратор 3M K112 KN95 / FFP2 экв. для больниц

EAN: 4046719333325 SKU: 14994 Категория:

Респиратор 3M K112 KN95 / FFP2 экв. для больниц

(1 отзыв клиента)

89.00 

Prodáváme respirátory vysoce kvalitní značky 3M třídy FFP2 s CE certifikátem proti aerosolům, malým částicím včetně virů, bakterií a prachu. Ihned skladem v Praze. Rozvoz po Praze zdarma ( > 50 kusů )! ( k dispozici 15 tis. kusů).

Doporučováno proti CORONAVIRU COVID-2019. Jsou účinné proti dalším druhům korona/virů a mikročásticím. Velmi kvalitní karbonové respirátory splňující vysoké evropské standardy (nikoliv Asijské standarty KN95). Ventil = komfortnějsí dýchání oproti typům bez membrány což nikterak nesnižuje ochranný faktor.

We are selling certificated face masks 3M with FFP2 with CE certificate. On stock in Prague. Free delivery.

В наличии 10 и больше штуки - доступны сегодня

Značkový 3M K112 Respirátor FFP2 / KN95 pro Nemocnice

В наличии – odesíláme na další pracovní den

23.4.2020 – nová příchozí dodávka – 120 kusů k dispozici

— Vhodné i pro veliké CHLAPI

Tyto respirátory byli a stále sou dodávané Českým nemocnicím.

Dodávky do Českých nemocnic tímto prodejem nejsou ohroženy.

 

Alternativa 3M – jina barva a mensi – pro zeny a deti a mensie chalpi:

https://pcpraha.cz/koronavirus-respiratory-masky-a-rousky/respirator-3m-kn95-ffp2-typ-3m-9501v/

 

Antivirový respirátor s filtrační třídou KN95 (N95) zachycuje více než 95% virů bakterií (odpovídající třídě ochrany FFP2), prachových, pylových i smogových částic.

Respirátor KN95 (FFP2), respirační rouška

Respirační rouška je vhodné jako ochrana proti Covid-19, který se označuje také jako koronavirus. Na ochranu dýchání jsou v takových případech určeny respirátory a ochranné pomůcky s typem filtru alespoň FFP2 nebo FFP3.Rúško s ochranným filtrem KN95 (N95) zachycuje aerosoly, prachové a smogová částice či pyl. Blokuje až 95% 0,3 mikrometru částic. Ochrana normy KN95 je doporučována Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako minimálním standardem ochrany.

Obsah balení:
 • 1ks – respirátor

Specifikace produktu:

 • Certifikace (stupeň ochrany):  KN95 = N95 = FFP2 ekvivalent
 • Materiál: netkaná textilie, vysoce účinná slitina foukaná
 • Stupeň filtrace: ≥ 95%
 • Prováděcí norma: GB2626-2006 KN95
 • Vlastnosti:
  • Úroveň ochrany certifikát KN95, filtrace vrstva po vrstvě k izolaci nečistot, vysoký prachotěsný výkon
  • prodyšný 3D prostor, pohodlné dýchání
  • nastavitelný nosní popruh, žádné škrábání a zabránění úniku vzduchu, pevně přilne k obličeji a filtru
  • antibakteriální netkaná textilie šetrná k pokožce, odolná vůči vlhkosti a nedráždivá, že obličej nebude maskou přivázán
  • Použití: prachová izolace, elektronické chemické inženýrství, těžební průmysl, zpracování potravin, každodenní cestování

CE certifikace

 • Velikost: Univerzální
 • Barva: Bílá – Modrá zánoska – FFP2

Americké centrum pro kontrolu nemocí (CDC) uvádí standard respirátoru N95 (KN95) jako součást doporučených ochranných prostředků ve svých častých otázkách FAQ COVID-19 a pokynů k SARS (SARS je podobný typ viru Corona). Což znamená, že N95 (KN95) lepší je přijatelný.

Jsou vhodnější proti virům obyčejné lékařské roušky nebo respirátory?

Je důležité poznamenat, že ani roušky nebo respirátory (respirační rouška) nemohou zaručit stoprocentní ochranu proti virům. Rouška bez filtrace jsou určeny spíše na částečnou ochranu, protože zadržují vámi vykašlány nebo kýchnutí infekční mikro-kapičky, aby se nepřenášely dál, což znamená, že chrání okolí před nemocným člověkem. Respirátor nebo respirační roušku po nasazení filtruje vzduch, který vdechujete a zachycuje škodlivé látky, aby se nedostaly do vašeho dýchacího systému. Používání respirátoru je doplňkovou ochranou, stejně jako ochranné brýle nebo ochranný oděv. Respirátor je jednorázová ochranná pomůcka a běžně je určena na 8 hodinové použití.

Jaký respirátor si zvolit pro ochranu před bakteriemi a viry?

Jedním z nejrozšířenějších jsou respirátory s označením KN95 a N95. Toto označení certifikátu zajišťuje podle Národního institutu pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (NIOSH) ochranu nositele před 95% vzdušnými částicemi s průměrem 0.3 um nebo většími. Podle WHO je doporučená taková ochrana jako minimální standard. Označení FFP2 je ekvivalent ochrany N95 a FFP3 je jako nejvyšší ochrana při respirátory které květnu až 99% -ní filtraci částic.

FFP3 respirátorineprodáváme. Respektive dodáváme jenom nemocnicím a zdravotnickým zařízením, nakolik je to zakázané vyhláškou.

Viď naříze Ministerstva zdravotnictví ČR

Správné nasazení masky

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze. Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtrované vzduch.

Z důvodu ochrany zdraví a z hygienických důvodů není možné zboží vrátit v 14-denní lhůtě.

Uvedené informace jsou převzaty od výrobce. Výrobce bez předchozího upozornění může měnit parametry produktů, proto neodpovídáme za rozdíly a změny v popisu. Uvedené obrázky jsou ilustrativní.

5.0

В ОБЩЕМ И ЦЕЛОМ

200% полный
0% полный
0% полный
0% полный
0% полный

1 обзор для Respirátor 3M k112 KN95 / FFP2 ekv. pro nemocnice

 1. Аватар

  Dorzhi Tsybyktarov -

  Velokost OK a i pro deti

  • Михал Бено

   Михал Бено -

   Dobry den. No Zalezi jakou máte velkou hlavu.
   Odporúčame pro ženy a pro deti. Máte pravdu. Ďekujeme za poznmámku.


Предупреждение: sprintf (): слишком мало аргументов в /data/web/virtuals/221061/virtual/www/domains/pcpraha.cz/wp-content/themes/techna/woocommerce/single-product-reviews.php онлайн 136
Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать − 4 =

ru_RUРусский