Herní počítače s garancí nejnižší ceny v Čechách a v Evropě

Samsung 860 QVO 1TB

Katalogové číslo: 14423 Kategorie: ,

Samsung 860 QVO 1TB

3,298.90 

Skladem 10 a více kusů - dostupné dnes

Samsung 860 QVO 1TB, nová generace SSD za nejlepší cenu

SSD je klíčovým prvkem pro bleskovou odezvu stolního počítače nebo notebooku. Typické SSD však trpělo velkým neduhem v podobě malé kapacity. Nyní je vše jinak. Společnost Samsung uvádí na trh novou generaci disků 860 QVO s kapacitou 1 TB až 4 TB. Zkrátka extrémně vysoká kapacita za nízkou cenu.


Maximální přenosové rychlosti pro SATA rozhraní

Disk Samsung 860 QVO maximálně využívá přenosové rychlosti, které nabízí SATA rozhraní. Jedná se o 550 MB/s pro čtení a celých 520 MB/s pro zápis. To jsou skvělé hodnoty! Samsung totiž těží z razantně vylepšených NAND Flash pamětí se 4bitovými QLC buňkami. Pokud jde o náhodné přístupy, ani zde to není zlé s hodnotami 96 000 IOPS u čtení a 89 000 IOPS při náhodném zápisu.

Dlouhá životnost i záruka

Vzhledem k pořizování fotografií ve vysokém rozlišení a velkému rozšíření 4K videa se běžná velikost souborů neustále zvětšuje. Proto je důležité mít k dispozici dostatečnou kapacitu na disku, který je schopen bleskově reagovat na vaše požadavky. I přes nižší cenu se u SSD Samsung 860 QVO vůbec nemusíte obávat o životnost a zároveň spolehlivé uložení důležitých souborů. Pro 1TB model totiž výrobce očekává životnost zhruba 360 TBW (TeraBytes Written). Nedílnou součástí takto kvalitního produktu je i prodloužená záruka na 36 měsíců.

Samsung Magician dohlídne na váš nový disk

Samsung Magician je software, který vám přináší nezbytné, ale zároveň exkluzivní nástroje, s jejichž pomocí máte k dispozici nejnovější aktualizace firmwaru a můžete kontrolovat stav nebo rychlost disku.

0.0

CELKOVĚ

0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní
0% Kompletní

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtrnáct − dvanáct =

cs_CZČeština
en_USEnglish de_DEDeutsch fr_FRFrançais it_ITItaliano es_ESEspañol ru_RUРусский sk_SKSlovenčina cs_CZČeština