Herné počítače s garanciou najnižšej ceny v Čechách a v Európe

Elgato Stream Deck Mini

SKU: 366283 Kategória:

Elgato Stream Deck Mini

2,794.00 

Zariadenie na ovládanie multimediálnych aplikácií, dotykový displej na 6 tlačidlách s vlastnými displeji. Podporuje aplikácie OBS Studio, XSplit, Streamlabs, Twitch, YouTube, Twitter, Mixer a ďalšie. Rozhranie: USB 2.0 (150 cm kábel).

Elgato Stream Deck Mini – streaming starter

popis produktu

Malý, ale šikovný: Elgato Stream Deck Mini

Stream Deck Mini je zařízení pro optimalizaci multimediálního obsahu, nad nímž získáte stejnou kontrolu jako na úrovni profesionálního studia. Stejné flexibilní funkce pro zvýšení produkční hodnoty. Stejné integrace šetřící čas, aby se maximalizovalo zapojení diváků. Vše v ultrakompaktním balení, které je jednodušší na kapse.

Proč zakoupit

  • Kompaktní multimediální pult
  • Spolupracujje s celou řadou streamovacích aplikací
  • 6 dotekových LCD tlačítek

Dotykové LCD pro snadnější ovládání

Nabízí 6 plně přizpůsobitelných tlačítek v rámci LCD panelů, která jsou připravena ke spuštění nejrůznějších akcí. Nad vším je okamžitá vizuální zpětná vazba. Elgato obsahuje pokročilý a snadno použitelný software. Tradičně byla taková úroveň kontroly dostupná pro tradiční vysílací stanice. A nyní ji máte na dosah ruky.

Pracuje s tím, co máte rádi

Oblíbili jste si OBS Studio, XSplit, Streamlabs, Twitch, YouTube, Twitter, Mixer a další programy? Stream Deck Mini s nimi bez sebemenších problémů spolupracuje. Provádí vše od automatického rozpoznávání scén a zdrojů po to, že vaše digitální kanály sociálních médií plní obsahem po jediném klepnutí na jeho dotekový displej.

kľúčové vlastnosti

Kompaktní zařízení pro ovládání multimediálních aplikací. obsahuje doteková tlačítka vhodná pro ovládání multimediálních kanálů. Podporuje aplikace OBS Studio, XSplit, Streamlabs, Twitch, YouTube, Twitter, Mixer a další. Rozhraní: USB 2.0 (150 cm kabel). Podporuje OS: Windows 10 (64bitový) a MacOS 10.11 a pozdější.

0.0

CELKOVÉ

0% kompletné
0% kompletné
0% kompletné
0% kompletné
0% kompletné

recenzia

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Elgato Stream Deck Mini”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

trinásť − 2 =

sk_SKSlovenčina