Mining a počítače za nejlepši ceny v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835

Přidejte se k nám

Kariéra v PcPraha

Node.js Developer – Full stack, React, NextJS

Firma:
Kentino s.r.o.
Pracovní poměr:
práce na plný úvazek
Smluvní vztah:
pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo (na dobu určitou)
Vzdělání:
vyšší odborné
Jazyky: čeština (základní), angličtina (středně pokročilá) nebo slovenština (základní)
Benefity: rozjezd zcela nového projektu, dovolená 5 týdnů, možnost občasné práce z domova, manažerský motivační program, mobilní telefon, možnost si napracovat hodiny, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, bonusy/prémie, individuální rozpočet na osobnostní růst, vyhrazený čas na inovace, notebook, vlastní organizace náplně práce
Zařazení:
node.js vývojář, informatika

PcPraha.cz, Kentino.com, CircleHash.com, IceRiver.eu je počítačová společnost se sídlem v Praze – Václavák, Česko. Specializujeme se na těžbu kryptoměn, servery pro umělou inteligenci a IT. Růst společnosti byl v roce 2023 500 % a v roce 2024 bude 5 000 %.

Popis pozice

Nejlepší příležitost na TRHU v Česku pro ambiciózní mladé lidi.

Dáme vám celý web a všechny sociální sítě značky, abyste je mohli sami spravovat, jak se vám líbí a baví.

Toto je pozice na částečný/plný úvazek na místě pro Junior Marketing Managera / Senior Content managera. Budete zodpovědný za každodenní marketingové úkoly, včetně správy sociálních sítí s využitím AI, e-mailových kampaní s využitím AI, optimalizace SEO s využitím AI, tvorby obsahu s využitím AI a plánování akcí, úpravy videí s využitím AI, tvorby obrázků a plakátů s využitím AI.

Kvalifikace

Schopnost spravovat sociální média, e-mailový marketing a tvorbu obsahu.
Schopnost vytvářet obsah, který zaujme lidi a upoutá jejich pozornost.
Zkušenosti s velkým množstvím příspěvků na Instagramu, Twitteru, Facebooku, TikToku, YouTube.
Dovednosti v sociálních sítích – měli byste mít rádi přidávání komentářů, příběhů, zpráv, tweetů…
Tvorba a zveřejňování zábavného obsahu.
Základní dovednosti vytváření webových stránek (shopify).
Jazykové znalosti – angličtina / čeština / slovenština / španělština / čínština / francouzština / ukrajinština / němčina.

Bonusy

Multisport karta zdarma.
Nejnovější iPhone 15 nebo špičkový Android.
Výkonný herní notebook pro práci.
Služební auto TESLA podle potřeby.
Podíl z PŘÍJMŮ.
Skutečný podíl z PŘÍJMŮ.
Opravdu reálný podíl: Můžete získat 15krát svůj plat z obratu.

Servisní technik – Mikro elektrotechnik SlaboProud

Co vás čeká

oprava GPU karet, ASIC minerů, drobné elektroniky, počítačů

komunikace se zákazníky

upgrade firmwaru, hackování, crackování firmwaru/biosu

jemný vývoj nových zlepšováků

Servisní zásahy, drobná elektroinstalace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

– praxe v oboru
– elektrotechnik, elektromechanik (podmínka)
– schopnost posoudit smysluplnost opravy
– obratnost práce s PC
– minimálně středoškolské vzdělání
– schopnost vypájet čip a napájet jiný nazpátky.
– znalost AJ nebo NJ vítána

Co vám můžeme nabídnout

Nadstandardní finanční ohodnocení s bonusy dle výkonu firmy.

Zaškolení největším odborníkem na servis ASICů a GPU v Praze.

Naskočení do rozběhnutého vlaku s krypto technologiemi a umělé inteligence.

Velmi zajímavou vícestrannou práci, kde osobnostně porostete a bude vás práce bavit daleko více než v korporátu.

Pracovní telefon, notebook, multisport kartu, po zapracování bonus za zásluhy z obratu firmy (například 100 000 KČ za měsíc).

A ak to všechno půjde jak má, tak za rok služební Teslu.

Marketingový manažer/ka, PR kampaně a Video střih,

Co vás čeká

40% – Práce na marketingu pro krypto mining za použití moderních nástrojů a AI.

20% – Režie + post-produkce a střih videa pro marketing.

10% – Back office management

10% – Divoká karta – svévolná činnost pro dosažení lepšího růstu firmy.

Praxi s marketingem a video publishing.
Pozitivní vztah k počítačům a IT.
Grafický video cit a cit pro psaný text.
Znalost českého a anglického jazyka.

Pracovitost a čestnost

Výhodou bude, pokud budete umět

Obratnost v tvorbě Instagram reels, Tik-Tok, stories, Youtube, X – Twiter.

Velmi zajímavou vícestrannou práci, kde osobnostně porostete daleko více než v korporátu.

Obor

Marketing

Profese

Marketingový ředitel/manažer

Místo pracoviště

Opletalova 928/20, Praha, Nové Město

Požadované vzdělání

Bakalářské

Jazykové znalosti (Všechny jazyky)

  • Čeština – Výborná
  • Angličtina – Středně pokročilá

Typ úvazku

  • Práce na plný úvazek
  • Práce na zkrácený úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Hrubá mzda

40000 – 80000 Kč / měsíc

Kontaktní osoba – www.ketnino.com / www.pcpraha.cz

Michal Beno

+420 602 33878 tři

poslat CV na [email protected] s předmětem. Práce …..

Volné pracovní místa - hledáme nového člena teamu.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 70 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Vyberte svou měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro