購物車
捷克和歐洲最低價格保證的遊戲電腦
地址:布拉格 1 區 Opletalova 20
電話:+420 792 480 835

Děláme počítače lépe

U nás v PC Praha nabízíme herní počítače, celé sestavy a příslušenství k herním počítačům s garancí maximálního výkonu za nejnižší cenu na trhu v České Republice, Slovensku, Německu a celé EU.

Počítače naší produkce splňují nejvyšší standardy kvality montáže, výběru dílů a organizace vnitřního prostoru. Každá konfigurace je sestavena technikem, který má mnoholeté zkušenosti v oblasti počítačového hardware a hlavně ho skládání počítačů baví. Po montáži, nastaveni a optimalizaci projde každý systém (PC) povinným testováním pomocí specializovaných softwarových balíčků. Testovací protokol je součástí každého prodaného PC.

比賽陣容 vyrábíme pouze z kvalitních komponent, které máme dobře ověřené, tak aby byl zachován nejlepší poměr ceny k výkonu a kvality.  Můžete si být naprosto jisti spolehlivostí použitých komponent v sestavených počítačích a proto víme poskytnout až 5-ti letou záruku na herní počítače a to dokonce i jako na záruku na celek. Výběrem počítače u nás ušetříte penízečas, který byste jinak strávili výběrem jednotlivých komponent s nejlepším poměrem Cena/výkon.

Složíme Vám Herní PC na míru s konzultací zdarma

U nás nejste na problémy s počítačem sami. Náš tým profesionálních nadšenců do počítačů vám rádi poskytnou technické poradenství při výběru počítače, herní sestavy v rámci vašeho rozpočtu, nebo individuálně na míru složí vaše herní PC.

Hlavním cílem je ponouknout herní PC sestavy s nejlepším poměrem Ceny ku kvalitě a výkonu. A to tak, aby jste vždy s rostoucí cenou dostali do ruk výkonnější PC.

K zakoupeným sestavám zdarma ponoukáme základní konzultaci a servis.

V Praze prodáváme ze skladu na adrese: Opletalova 20, Praha 1 a přes internet. Tu máme aj kancelář, kde Vám rádi všechny počítače před koupí předvedeme a poradíme s výběrem. Zákazníci mimo Prahu a okolí mohou zakoupit všechny naše výrobky a nechat si jich poslat jednou s přepravních společností jako je: GLS, UPC, DHL a to i na dobírku.

Při nákupu komponent pro herní počítače se snažíme nakupovat přímo u výrobce. Objednáváme méně druhů počítačových komponent ve větším množství.

Nenakupujem do počítačú komponenty, které mají vyšší cenu o funkce které nevyužijete.

Například objednáme paletu 500W počítačových zdrojů s GOLD účinnou přímo od výrobce z Německa.

Děláme radost lidem množstvem soutěží pro marketingové zviditelnění. Stejně tak pořádáme herní turnaje pro skutečné hráče z Česka a Slovenska. Více najdete v sekci 遊戲和組件競賽.

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat –> Kontakty

免費運輸

購買超過 50,000 捷克克朗時

14天輕鬆退貨

14 天退款保證

國際保修

標准保修期 2 年

安全支付

貝寶/萬事達卡/維薩卡

zh_HKChinese