Nákupní košík
Herní počítače s garancí nejnižší ceny v Čechách a v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835

Herní počítač pro Far Cry 6

Far Cry 6 je dobrodružná střílečka s prvky RPG a hlubokým příběhem. Tuto část série, stejně jako všechny předchozí, vyvíjí společnost Ubisoft Toronto. Vydání je naplánováno na říjen 2021.

Historie

Hry této série byly vždy známé svou zápletkou. Charismatičtí darebáci a protagonisté bez tváře jsou perfektní kombinací pro vyprávění příběhu. Pro hráče je snazší splynout s málo známou osobností protagonisty a bojovat s krutým maniakem.

Far Cry záporáci jsou samostatným tématem. Všechno to začalo druhou částí hry, která byla vydána v roce 2008, kdy bylo hlavní postava nabídnuto vedení odporu proti teroru různých gangsterských skupin v Africe, které se shromáždily pod vedením muže jménem Šakal.

Skutečnou explozí však byla Far Cry 3 s Vaas Montenegro. Zde byl herec Michael Mando najat, aby vytvořil realistickou animaci chování.Ten se chytře vyrovnal se svou rolí a zapsal se do historie jako jeden z nejneobvyklejších a nejpamátnějších darebáků v počítačových hrách.

Ve Far Cry 6 budeme bojovat proti totalitnímu a někdy dokonce fašistickému režimu „El Presidente“ Antona Castilla. Hrá ho Giancarlo Esposito, nejlépe známý pro jeho roli jako Gustavo Fring v Breaking Bad. Anton Castillo vládne na fiktivním ostrově v Karibiku jménem Yara. Vývojáři se nechali inspirovat kubánskou revolucí a režimem Fidela Castra.

Tento diktátor má syna jménem Diego. Hraje ho šestnáctiletý Anthony Gonzales, který již získal zkušenosti s hraním animovaných postav ve filmu od Pixar „Coco“. Diego si není jistý, zda má rád cestu diktátora, a jeho otec ho trpělivě vede na cestě pokračování dynastie vládců Yary.

Hráčovi je nabídnuto převzít kontrolu nad bojovníkem partyzánské armády Danim Rojasem. Spolu s podobně smýšlejícími lidmi chce na ostrov vrátit demokracii a svobodu. K tomu budete mít přístup k mnoha zbraním, vozidlům, vojenské výbavě a dokonce i ke psovi.

Hratelnost

Vzhledem k tomu, že rebelové nemají žádný způsob, jak získat nové zbraně, bude většina z nich vyrobena z domácích nebo přestavěných z těch velmi starých. Také nám byl představen nový systém interakce s asistenty „Fangs for Hire“, (fungoval ve Far Cry 5, ale nebyl příliš efektivní, proto je plánována revize.)

Slíbená také byla největší mapa v sérii a vzhledem k moderní technologii můžeme doufat, že bude rozmanitá a zajímavá. Koneckonců, poslední části série Far Cry zhřešily natažením hry kvůli hromadě misím stejného typu, zvýšením HP bodů stejných protivníků přidáním úrovně atd.

Určitě se můžete spolehnout na pohodlné střílení, zpětný ráz, vysoce kvalitní fyziku transportního chování a různé typy vozidel. To vše bylo v předchozích částech, zejména ve Far cry 5 a New Dawn. To zachránilo obě hry, protože jinak nekonečné přestřelky byly docela příjemné a my jsme chtěli střílet a vozit se po mapě.

Grafika

O enginu zatím není nic známo, ale Ubisoft investoval spoustu peněz, takže určitě bude na co čekat. Pokud se zaměříme na systémové požadavky pro Far Cry 6, pak můžeme říci, že se jedná o hru s novou generací grafiky, protože i při minimálních úrovních je vyžadována velmi výkonná karta. S největší pravděpodobností bude podporovat Ray tracking od Nvidie a DLSS 2.0 – bez těchto technologií je taky těžké si představit moderní AAA projekt. Je proto lepší si okamžite zadovážit výkonnou kartu nejnovější generace řady RTX 30xx.

Požadavky na systém

GTX 970 uvedený v minimech je dostatečně výkonný, aby zvládl většinu moderních her. S dobrou úrovní optimalizace, kterou nás kluci z Ubisoftu potěší, budeme mít velmi krásnou grafiku, parádní efekty a realistické animace. Výkonný procesor v požadavcích na Far Cry 6 s největší pravděpodobností znamená, že na jedné mapě bude pokročilý fyzikální model nebo velké množství jednotek.

Systémové požadavky pro Far Cry 6 neříkají nic o RTX kartě, ale vývojáři pravděpodobně nebudou ignorovat podporu pro rays a DLSS 2.0. Ať tak či onak, nejnovější karty nabízejí

Požadavky

Minimální

Tato sada požadavků pro Far Cry 6 je dobře sestavená. Vývojáři často podceňují požadované vlastnosti počítače, aby přilákali větší publikum, ale v tomto případě ne. Na téhle sestavě počítači můžete hrát hru ve FullHD rozlišení s minimálním grafickým nastavením na 60 FPS. Pohodlné, ale neuvidíte všechnu tu krásu.

 • OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10;
 • Procesor: Intel Core i5-4440;
 • RAM: 8 GB;
 • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 970 s 2 GB grafické paměti;
 • Místo na disku: ~ 50 GB.

Doporučené

Tato sada počítačových specifikací pro Far Cry 6 vám umožní hrát s vysokým grafickým nastavením ve FullHD rozlišení s 60 FPS. Komfortní režim, ale komponenty jsou navzájem sladěny. Je lepší zvolit o něco výkonnější hardware, abyste měli dostatek prostoru nad výkonem. Řada karet GTX navíc neumí Ray Tracing, ale tato funkce se obvykle prodává jako extrémně kvalitní grafika.

 • OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10;
 • Procesor: Intel Core i7-7700K;
 • RAM: 8 GB;
 • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1070;
 • Místo na disku: ~ 50 GB.

Vysoké

Vývojáři neposkytují informace o požadavcích na počítač, aby Far Cry 6 běžel hru v rozlišení 2K. Na základě testů výkonu jsme vybrali sadu hardwaru, která vám pomůže spustit Far Edge 6 v rozlišení 2K s 90+ FPS při maximálním grafickém nastavení.

 • OS: Windows 10;
 • Procesor: Intel Core i7-10700K;
 • RAM: 16 GB DDR4 @ 2666 MHz;
 • Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 3070;
 • Místo na disku: ~ 50 GB na SSD

Ultra

S tímto počítačem pro Far Cry 6 získáte nekompromisní hraní při maximálním nastavení v rozlišení 4K s více než 100 FPS. Maximální jasnost obrazu, každá animace je dokonale zobrazena v celé své trojrozměrné kráse. Zapomenete, jaké jsou pixely a čerpání FPS.

 • OS: Windows 10;
 • Procesor: Intel Core i9-10900K;
 • RAM: 16B DDR4 od 3200 MHz;
 • Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 3090;
 • Místo na disku: ~ 50 GB na SSD m.2.
Napsat komentář

Your email address will not be published.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 50 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa