Mining a počítače za nejlepši ceny v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835

Přidejte se k nám

Kariéra v PcPraha

Node.js Developer – Full stack, React, NextJS

Firma:
Kentino s.r.o.
Pracovní poměr:
práce na plný úvazek
Smluvní vztah:
pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo (na dobu určitou)
Vzdělání:
vyšší odborné
Jazyky: čeština (základní), angličtina (středně pokročilá) nebo slovenština (základní)
Benefity: rozjezd zcela nového projektu, dovolená 5 týdnů, možnost občasné práce z domova, manažerský motivační program, mobilní telefon, možnost si napracovat hodiny, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, bonusy/prémie, individuální rozpočet na osobnostní růst, vyhrazený čas na inovace, notebook, vlastní organizace náplně práce
Zařazení:
node.js vývojář, informatika

V české a americké IT firmě zaměřené na AI, počítače a krypto vyžaduje kombinaci dovedností v tvorbě obsahu, marketingu a střihu videí.

Popis pozice:

  • Tvorba obsahu na sociálních sítích: Budete vytvářet obsah pro platformy jako Instagram, YouTube, Facebook, Twitter a TikTok.
  • Střih videí: Nejenže budete stříhat videa, ale také můžete pracovat s různými formáty, včetně krátkých klipů (captions).
  • Grafický design: Vytváření grafických materiálů pro marketingové účely.
  • Marketingová strategie: Používání různých osobních účtů pro propagaci a marketing.
  • Tvorba videí týkajících se počítačů, serverů a kryptominingu: Můžete vytvářet obsah, který se zaměřuje na technologie, jako jsou počítače, servery a kryptomining.
  • Aktivní používání nástrojů AI na internetu: Využívání umělé inteligence pro optimalizaci obsahu a marketingových kampaní.
  • Úprava webu a obsahu: Práce na webových stránkách a úprava obsahu.
  • Komunikace se zákazníky a podpora: Částečná komunikace se zákazníky a poskytování podpory.

Požadavky na uchazeče:

  • Minimálně 1 rok zkušeností s marketingem a tvorbou obsahu.
  • Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti IT nebo marketingu. Vysokoškolské vzdělání je výhodou.
  • Zkušenosti s marketingem pro startupy nebo malé/střední firmy.
  • CapCut, Davinci, Photoshop, Gimp
  • Orientace v IT a láska k technologiím, ekonomice, penězům a PC hrám.
  • Umělecký cit a radost z prezentace na sociálních sítích.
  • Orientace v SEO a práce s webovými platformami jako Shopify nebo WooCommerce.
  • Schopnost učit se a efektivně využívat nástroje AI, včetně chatGPT a video AI generátorů.

Co můžete očekávat:

  • Zkušenost s budováním značky od počátku až po celosvětovou úroveň.
  • Mobilní telefon s neomezeným tarifem (dle výběru).
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní notebook a tablet.
  • Možnost využití firemní Tesly i pro soukromé účely.
  • Multisport karta zdarma.
  • Bonusy a odměny z obratu firmy.
  • Flexibilní pracovní doba.

Pokud vás tato pozice oslovila, zašlete nám prosím své CV, a my se vám ozveme zpět. Děkujeme!

Servisní technik – Mikro elektrotechnik SlaboProud

Co vás čeká

oprava GPU karet, ASIC minerů, drobné elektroniky, počítačů

komunikace se zákazníky

upgrade firmwaru, hackování, crackování firmwaru/biosu

jemný vývoj nových zlepšováků

Servisní zásahy, drobná elektroinstalace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

– praxe v oboru
– elektrotechnik, elektromechanik (podmínka)
– schopnost posoudit smysluplnost opravy
– obratnost práce s PC
– minimálně středoškolské vzdělání
– schopnost vypájet čip a napájet jiný nazpátky.
– znalost AJ nebo NJ vítána

Co vám můžeme nabídnout

Nadstandardní finanční ohodnocení s bonusy dle výkonu firmy.

Zaškolení největším odborníkem na servis ASICů a GPU v Praze.

Naskočení do rozběhnutého vlaku s krypto technologiemi a umělé inteligence.

Velmi zajímavou vícestrannou práci, kde osobnostně porostete a bude vás práce bavit daleko více než v korporátu.

Pracovní telefon, notebook, multisport kartu, po zapracování bonus za zásluhy z obratu firmy (například 100 000 KČ za měsíc).

A ak to všechno půjde jak má, tak za rok služební Teslu.

Marketingový manažer/ka, PR kampaně a Video střih,

Co vás čeká

40% – Práce na marketingu pro krypto mining za použití moderních nástrojů a AI.

20% – Režie + post-produkce a střih videa pro marketing.

10% – Back office management

10% – Divoká karta – svévolná činnost pro dosažení lepšího růstu firmy.

Praxi s marketingem a video publishing.
Pozitivní vztah k počítačům a IT.
Grafický video cit a cit pro psaný text.
Znalost českého a anglického jazyka.

Pracovitost a čestnost

Výhodou bude, pokud budete umět

Obratnost v tvorbě Instagram reels, Tik-Tok, stories, Youtube, X – Twiter.

Velmi zajímavou vícestrannou práci, kde osobnostně porostete daleko více než v korporátu.

Obor

Marketing

Profese

Marketingový ředitel/manažer

Místo pracoviště

Opletalova 928/20, Praha, Nové Město

Požadované vzdělání

Bakalářské

Jazykové znalosti (Všechny jazyky)

  • Čeština – Výborná
  • Angličtina – Středně pokročilá

Typ úvazku

  • Práce na plný úvazek
  • Práce na zkrácený úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Hrubá mzda

40000 – 80000 Kč / měsíc

Kontaktní osoba – www.ketnino.com / www.pcpraha.cz

Michal Beno

+420 602 33878 tři

poslat CV na [email protected] s předmětem. Práce …..

🚀 Asistent/ka CEO

V TOP české firmě v oblasti umělé inteligence a kryptominingu hledáme asistentku našeho CEO. Jste organizačně zdatný/á, rád/a plánujete a věnujete se administrativním aktivitám? Chcete se stát pravou rukou CEO v IT firmě a získat nové pracovní zkušenosti? Pak se přihlaste do výběrového řízení a staňte se součástí společnosti Kentino s.r.o.!

Poznejte svět umělé inteligence a kryptotechnologií. Kentino s.r.o. je počítačová firma, která byla založena v roce 2016. Našim klientům přinášíme technologie, které jim pomohou zbohatnout a dělat věci efektivněji. Jsme mladá dynamická firma bez korporátních manýrů, která sídlí v funkcionalistických prostorech u Václavského náměstí, na lince metra A, B a C.

Skutečně je tato pozice vhodná pro pány i dámy – nejedná se o hyperkorektnost, na kterou se u nás nehraje.

Čemu se na této pozici budete věnovat?

  • Komplexní organizační a administrativní podpora CEO
  • Plánování a potvrzování osobních a online schůzek
  • Organizace kalendáře firmy a kontrola deadlineů pro CEO
  • Vyřizování emailové agendy
  • Zástup jednatele při vyřizování a zařizování exekutivní agendy
  • Zástup jednatele v agendě controllingu
  • Zástup jednatele v agendě operativy
  • Telefonáty s klienty, obchodními partnery, influencery a dalšími
  • Spolupráce na onboardingu nových klientů
  • Organizace interních databází a dohled nad docházkou
  • Převzetí části povinností a záskok back office managera
  • Příprava podkladů pro účetnictví – kompletace nákladů, výdajů a kontrola jejich legitimity
  • Zadávání úkolů do interního systému
  • Účast na vybraných jednáních se CEO a pořizování zápisů
  • Kooperace s ostatními členy týmu na vybraných úkolech
  • Příprava a předkládání dokumentů k podpisu a jejich následná distribuce
  • Vítání účastníků schůzek, klientů a zajištění občerstvení
  • Plnění ad-hoc úkolů dle potřeby a zadání CEO
  • Osobní šofér pro CEO, takže CEO může během cesty pracovat

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici (zkušenosti z prostředí marketingu, obchodu nebo profesionální prezentace jsou výhodou)
  • Výborné organizační schopnosti a vysokou míru časové flexibility
  • Odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • Zodpovědný přístup k řešení úkolů, pečlivost, vlastní iniciativa a diskrétnost
  • Komunikativnost a reprezentativní vystupování a vzhled
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Velmi dobrou znalost práce na PC
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Český jazyk na výborné úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič Tesla.
  • Všeobecná znalost a přehled v IT, v marketingu, v lidské komunikaci, v sociálních sítích, v obchodě – vše tohle je výhodou
  • Přiměřená pečlivost. Například: Když pověsíte obraz, tak ho přirozeně pověsíte rovně a ne nakřivo.

Co u nás získáte?

  • Nesmírnou zkušenost s vedením společnosti a top technologiemi
  • Mobilní telefon s neomezeným tarifem – dle výběru
  • Firemní notebook a tablet
  • Firemní Teslu i k soukromým účelům
  • Multisport kartu zdarma
  • Bonusy a odměny z obratu firmy
  • Možnost flexibilní pracovní doby

Připojte se k nám a sledujte růst firmy o 500 % ročně!

Pokud Vás tato lukrativní pracovní pozice oslovila, zašlete nám prosím své CV, a my se Vám obratem ozveme zpět. Děkujeme! 🌟

Volné pracovní místa - hledáme nového člena teamu.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 70 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Vyberte svou měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro