Objednání počítače u nás u PC Praha je cenově výhodnější než nákup podobné konfigurace v nejbližším velkoobchode jako je Alza, CZC a podobně. Jediným heslem: Za stejné peníze získáte více muziky a FPS. Ponoukáme již složené počítačové sestavy, nebo si můžete nechat složit PC na míru, tak aby splňovalo vaše požadavky.

Konfigurátor herního počítače

Složte si počítač přesně dle Vaších představ v našem konfigurátoru herních sestav.
Nemusíte mít obavy vše je popsáno a my vám ověříme správnost konfigurace.

Výhody složení počítače na zakázku

Počítač na zakázku dokonale odpovídá tomu k čemu ho vy potřebujete. Nicméně Vám odporoučíme rozhlídnou se v už ponoukaných sestavách. Každopádně vždy vám poradíme, jak vylepšit konfiguraci herní sestavy, tak aby vyhovovala vaším požadavekům. V katalogu hernich sestav najdete i profesionální grafické stanice určené zejména pro práci v oblasti designu, střihání a úpravy videa a inženýrství. Když takový nenajdete, tak nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám poradíme.

Mezi výhody individuální montáže patří možnost:

   nezávisle rozhodnout, kolik peněz bude vynaložen na nákup;
    na míru zvolit značku, výkon a další funkčnost komponent;
    získat komplexní konzultaci ke každé komponentě sestavy. Možnost přidat vlastní hardware jako je vlastní HDD/SSD pevný disk, či televizní kartu do sestavy.

Pokud chcete alespoň přibližně nezávisle v základu odhadnou výkon počítačový sestavy, pak se zaměřte na frekvenci procesoru a velikost paměti RAM. Tyto dva parametre ovlivňují nejvíce výkon PC sestavy. U herních sestavách je ještě jeden důležitý parametr – velkost grafické paměti grafické karty a její soustava rengenovacích procesorů. Je žádoucí, aby byla alespoň 3 GB s 256bitovou sběrnicí.

A čo velkost pevného disku? Za prvé je důležité aby PC obsahoval SSD disk. Bez toho jsou momentální počítače nepoužitelné. Operační systém Microsoft Windows 7 a Microsoft Windows 10 jsou naprogramovány tak, že dokáží svižně pracovat jen na discích SSD (Solid State Drive). Na bežném magnetickém HDD disku bude nový operační systém vždy sekat a trhat, nech je ten disk jakkoli veliký. Když je HDD disk v kombinaci s SSD diskem, tak u nás, je operační systém vždy instalován na SSD disku a na HDD se ukladají jenom data, tak aby nenastala strata výkonu a byla poskytnuta věční kapacita úložiště dat za nižší cenu. Jak praxe ukazuje, z množstvím her, fotek a videí klesá i volný prostor v počítačové PC sestavě, proto vám vyšší kapacita nebude nutit dělat kompromisy.

K objednání individuální herní počítačové sestavy můžete použít katalog s hotovými řešeními jako základ a zavolat nám, nebo napsal, jaké změny, záměny, vylepšení, nebo doinstalování vlastního hardware by jste si představoval.

Ke každému zakoupenému PC poskytujeme bezplatní zákalní konzultaci a servis.