Nákupní košík

Herní počítače s garancí nejnižší ceny v Čechách a v Evropě

Adresa: Opletalova 20, Praha 1

Telefon: +420 792 480 835

Objednání PC – individuální herní PC

Objednání počítače u nás u PC Praha je cenově výhodnější než nákup podobné konfigurace v nejbližším velkoobchode jako je Alza, CZC a podobně. Jediným heslem: Za stejné peníze více muziky a hlavně FPS. Ponoukáme již složené počítačové sestavy, nebo si můžete nechat složit PC na míru, tak aby splňovalo vaše požadavky.

Konfigurátor herního počítače

Složte si počítač přesně dle Vaších představ v našem konfigurátoru herních sestav.
Nemusíte mít obavy, vše je popsáno a my vám ověříme správnost konfigurace.

Výhody složení počítače na zakázku

Počítač na zakázku dokonale odpovídá tomu k čemu ho vy potřebujete. Nicméně Vám odporoučíme rozhlídnout se v už ponoukaných sestavách. Každopádně vždy vám poradíme, jak vylepšit konfiguraci herní sestavy, tak aby vyhovovala vaším požadavkům.

V katalogu herních sestav najdete i profesionální grafické stanice určené zejména pro práci v oblasti designu, střihání a úpravy videa a inženýrství. Když takový nenajdete, tak nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám poradíme.

Mezi výhody individuální montáže patří možnost:

  • nezávisle rozhodnout, kolik peněz bude vynaložen na nákup;
  • na míru zvolit značku, výkon a další funkčnost komponentů;
  • získat komplexní konzultaci ke každé komponentě sestavy. Možnost přidat vlastní hardware jako je vlastní HDD/SSD pevný disk, či televizní kartu do sestavy.

Základní parametre herního počítače.

Pokud chcete alespoň přibližně nezávisle v základu odhadnout výkon sestavy, pak se zaměřte na frekvenci procesoru a velikost paměti RAM. Tyto dva parametre ovlivňují výkon nejvíce. U herních sestavách je ještě jeden důležitý parametr – velkost grafické paměti grafické karty a její soustava rengenovacích procesorů. Je žádoucí, aby byla alespoň 4 GB.

Operační paměť

Velkost operační paměti by měla být minimálně 8GB pro Windows 10. Optimálně 16GB pro plnohodnotnou práci bez žádných kompromisů.  16GB paměti už dovoluje také online streamování her i pokročilou práci s grafikou a videem.

Pevný disk HDD a SSD

Za prvé je důležité aby PC obsahoval SSD disk. Bez toho jsou dnešní počítače nepoužitelné. Operační systém Microsoft Windows 7 a Microsoft Windows 10 jsou naprogramovány tak, aby dokázali svižně pracovat jen na discích SSD (Solid State Drive). Na běžném magnetickém HDD disku bude nový operační systém vždy sekat a trhat, nech je ten disk jakkoli veliký. Když je HDD disk v kombinaci s SSD diskem, tak u nás, je operační systém vždy instalován na SSD disku a na HDD se ukládají jenom data, tak aby nenastala ztráta výkonu a byla poskytnuta větší kapacita úložiště dat za nižší cenu. 

Jak praxe ukazuje, z množstvím her, fotek a videí klesá i volný prostor v počítačové PC sestavě, proto vás vyšší kapacita nebude nutit dělat kompromisy.

Doporučujeme: 

  • 480GB SSD disk pro Operační systém 
  • 2TB HDD pro vaše data (fotky, videa, hudba, zálohy)

Grafická karta

Typ a velikost grafické paměti závažně ovlivňující výkon herní sestavy. 

Minimální velikost paměti grafické karty pro smysluplný herní počítač je alespoň 4 GB

Měření výkonu grafických karet je dosti věda, nicméně připravili jsme pro vás seznam grafických karet a jejich výkonu, dle objektivních testovacích výsledků.

Procesor

Procesor – CPU je základní kámen každého počítače. Obecně máte možnosti výběru mezi značkami AMD a Intel. Obě značky vyrábějí top procesory, mající své specifická. Nemůžeme paušalizovat a výhradně doporučit jednu z nich. Fandíme oběma pod heslem: Nech žije zdravá konkurence na trhu.

Zde najdete Tabulku výkonu procesorů pro herní počítače.

Poradíme Vám

Detekce problemu na dalku
Zavolejte nám a my vám rádi poradíme.

K objednání individuální herní počítačové sestavy můžete použít katalog s hotových řešení jako základ a zavolat nám, nebo napsat, jaké změny, záměny, vylepšení, nebo doinstalování vlastního hardware by jste si představoval.

Ke každému zakoupenému PC poskytujeme bezplatní základní konzultaci a servis.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 50 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

cs_CZCzech