PC PRAHA není jen jméno

Počítačový obchod PC PRAHA nabízí počítače vlastní sestavy, počítačové příslušenství a další digitální zařízení.

Počítače naší produkce splňují nejvyšší standardy kvality montáže, výběru dílů a organizace vnitřního prostoru. Každá konfigurace je sestavena mistrem, který absolvoval speciální školení a stáž. Po montáži projde každý systém (PC) povinným testováním pomocí specializovaných softwarových balíčků.

Rozhodli jsme se vyrábět a prodávat pouze ty nejkvalitnější komponenty od nejuznávanějších světových výrobců. Můžete si být naprosto jisti spolehlivostí nabízených komponent a sestavených počítačů.

V Praze prodáváme ze skladu na adrese: Opletalova 20, Praha 1 a přes internet. Regionální kupující si mohou zakoupit všechny naše výrobky s dodávkami dopravních společností.

Tým profesionálních firemních zaměstnanců pracuje pro vás, kteří jsou vždy připraveni poskytnout technické poradenství při výběru vybavení, které potřebujete.

Profesionalitu našich specialistů potvrzují dlouholeté zkušenosti na českém počítačovém trhu.
Naším posláním je dát lidem možnost nakupovat elektroniku za nízké ceny s kvalitními službami a zárukou, protože věříme, že jednou z nejdůležitějších vlastností dobrého obchodu je vysoká úroveň služeb zákazníkům.
A snažíme se aby o nás říkali: „Páni! Tohle je služba, budu tady jen kupovat. “