PC PRAHA záruka kvality

Počítačový obchod PC PRAHA nabízí vlastní počítačové sestavy, počítačové příslušenství a další digitální zařízení.

Počítače naší produkce splňují nejvyšší standardy kvality montáže, výběru dílů a organizace vnitřního prostoru. Každá konfigurace je sestavena technikem, který absolvoval speciální školení a stáž. Po montáži projde každý systém (PC) povinným testováním pomocí specializovaných softwarových balíčků.

Rozhodli jsme se vyrábět a prodávat pouze ty nejkvalitnější komponenty od nejuznávanějších světových výrobců. Můžete si být naprosto jisti spolehlivostí nabízených komponent a sestavených počítačů. Takto i vy ušetříte čas, který byste jinak strávili výběrem jednotlivých komponent s nejlepším poměrem Cena/výkon.

V Praze prodáváme ze skladu na adrese: Opletalova 20, Praha 1 a přes internet. Tu máme aj kancelář, kde Vám rádi všechny počítače před koupí předvedeme a poradíme s výběrem. Zákazníci mimo Prahu a okolí můžou zakoupit všechny naše výrobky a nechat si jich poslat jednou s přepravných společností jako je: GLS, UPC, DHL a to i na dobírku.

Náš tým profesionálních nadšenců do počítačů vám rádi poskytnou technické poradenství při výběru počítače, herní sestavy v rámci vašeho rozpočtu, nebo individuálně na míru složí vaše herní PC.

Hlavním cílem je ponouknout herní PC sestavy s nejlepším poměrem Ceny ku kvalitě a výkonu. A to tak, aby jste vždy s rostoucí cenou dostali do ruk výkonnější PC.

K zakoupeným sestavám zdarma ponoukáme základní konzultaci a servis.

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat –> Kontakty