Nákupní košík

Herní počítače s garancí nejnižší ceny v Čechách a v Evropě

Adresa: Opletalova 20, Praha 1

Telefon: +420 792 480 835

O nás

PC PRAHA – děláme počítače lépe

 • Počítačový výrobce a
  obchod PC Praha nabízí herní počítačové sestavy, herní počítače a příslušenství k herním počítačům s garancí maximálního výkonu za nejnižší cenu na trhu v České Republice, Slovensku, Německu a v Celé Evropě – EU.
 • Počítače naší
  produkce splňují nejvyšší standardy kvality montáže, výběru dílů a organizace
  vnitřního prostoru. Každá konfigurace je sestavena technikem, který má mnoholeté zkušenosti v oblasti počítačového hardware a hlavně ho skládání počítačů baví. Po montáži, nastaveni a optimalizaci projde každý systém (PC) povinným
  testováním pomocí specializovaných softwarových balíčků. Testovací protokol je součástí každého prodaného PC.
 • Herní sestavy vyrábíme pouze z kvalitních komponent, které máme dobře ověřené, tak aby byl zachován nejlepší poměr ceny k výkonu a kvality.  Můžete si být naprosto jisti spolehlivostí použitých komponent v sestavených počítačích a proto víme poskytnout až 5-ti letou záruku na herní počítače a to dokonce i jako na záruku na celekVýběrem počítače u nás ušetříte peníze a čas, který byste jinak strávili výběrem jednotlivých komponent s nejlepším poměrem Cena/výkon.

Složíme Vám Herní PC na míru s konzultací zdarma

U nás nejste na problémy s počítačem sami. Náš tým profesionálních nadšenců do počítačů vám rádi poskytnou technické poradenství při výběru počítače, herní sestavy v rámci vašeho rozpočtu, nebo individuálně na míru složí vaše herní PC.

Hlavním cílem je ponouknout herní PC sestavy s nejlepším poměrem Ceny ku kvalitě a výkonu. A to tak, aby jste vždy s rostoucí cenou dostali do ruk výkonnější PC.

K zakoupeným sestavám zdarma ponoukáme základní konzultaci a servis.

Jak je to u Pc Praha z hlediska logistiky

V Praze prodáváme ze skladu na adrese: Opletalova 20, Praha 1 a přes internet. Tu máme aj kancelář, kde Vám rádi všechny počítače před koupí předvedeme a poradíme s výběrem. Zákazníci mimo Prahu a okolí mohou zakoupit všechny naše výrobky a nechat si jich poslat jednou s přepravních společností jako je: GLS, UPC, DHL a to i na dobírku.

Proč jsme levnější než konkurence

Při nákupu komponent pro herní počítače se snažíme nakupovat přímo u výrobce. Objednáváme méně druhů počítačových komponent ve větším množství.

Nenakupujem do počítačú komponenty, které mají vyšší cenu o funkce které nevyužijete.

Například objednáme paletu 500W počítačových zdrojů s GOLD účinnou přímo od výrobce z Německa.

Soutěže

Děláme radost lidem množstvem soutěží pro marketingové zviditelnění. Stejně tak pořádáme herní turnaje pro skutečné hráče z Česka a Slovenska. Více najdete v sekci Soutěže o hry a komponenty.

Otázky – rádi poradíme

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat –> Kontakty
Doprava zdarma

Při nákupu nad 50 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

cs_CZCzech