PC PRAHA – děláme počítače lépe

 • Počítačový
  obchod PC PRAHA nabízí vlastní počítačové sestavy, počítačové příslušenství a
  další digitální zařízení.

 • Počítače naší
  produkce splňují nejvyšší standardy kvality montáže, výběru dílů a organizace
  vnitřního prostoru. Každá konfigurace je sestavena technikem, který absolvoval
  speciální školení a stáž. Po montáži projde každý systém (PC) povinným
  testováním pomocí specializovaných softwarových balíčků.

 • Rozhodli jsme se vyrábět a prodávat pouze ty nejkvalitnější komponenty od nejuznávanějších světových výrobců. Můžete si být naprosto jisti spolehlivostí nabízených komponent a sestavených počítačů. Takto i vy ušetříte čas, který byste jinak strávili výběrem jednotlivých komponent s nejlepším poměrem Cena/výkon.

Složíme Vám Herní PC na míru s konzultací zdarma

U nás nejste na problémy s počítačem sami. Náš tým profesionálních nadšenců do počítačů vám rádi poskytnou technické poradenství při výběru počítače, herní sestavy v rámci vašeho rozpočtu, nebo individuálně na míru složí vaše herní PC.

Hlavním cílem je ponouknout herní PC sestavy s nejlepším poměrem Ceny ku kvalitě a výkonu. A to tak, aby jste vždy s rostoucí cenou dostali do ruk výkonnější PC.

K zakoupeným sestavám zdarma ponoukáme základní konzultaci a servis.

Jak je to u Pc Praha z hlediska logistiky

V Praze prodáváme ze skladu na adrese: Opletalova 20, Praha 1 a přes internet. Tu máme aj kancelář, kde Vám rádi všechny počítače před koupí předvedeme a poradíme s výběrem. Zákazníci mimo Prahu a okolí můžou zakoupit všechny naše výrobky a nechat si jich poslat jednou s přepravných společností jako je: GLS, UPC, DHL a to i na dobírku.

Proč jsme levnější než konkurence

Při nákupe komponent pro herní počitače se snažíme nakupovat přímo u výrobce. Objednáváme méně druhů počítačových komponent ve věším množství. Například objednáme paletu 500W počítačových zdrojů s GOLD účinnou přímo od výrobce z Nemecka.

Soutěže

Pořádáme řadu soutěží pro marketinkové zviditelnění. Stejně tak pořádáme herní turnaje pro skutečné hráče z Česka a Slovenska. Více najedete v sekci Soutěže o hry a komponenty.

Otázky – rádi poradíme

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat –> Kontakty