Objednání počítače je mnohem výhodnější než nákup podobné konfigurace v nejbližším elektronickém supermarketu. Za prvé, ušetříte na ceně komponent, protože v obchodě je vždy nadhodnocená přirážka, v níž nájemné za prodejní prostory vychází z platu zaměstnanců a reklamních nákladů. A za druhé, můžete snadno změnit vlastnosti systémové jednotky, která se vám líbí. Například přidejte RAM (operační paměť) nebo objednejte instalaci vodního chladicího systému, bez kterého je těžké si představit vážný herní počítač.

Výhody složení počítače na zakázku

Počítač na zakázku dokonale odpovídá úkolům. Vždy vám poradíme, jak vylepšit konfiguraci kancelářského nebo herního systému. V katalogu najdete i profesionální grafické stanice určené pro práci v oblasti designu a inženýrství.

Mezi výhody individuální montáže patří možnost:

   nezávisle rozhodnout, který rozpočet peněž bude vynaložen na nákup;
    osobně volit značky, výkon a další funkčnost komponent;
    získat komplexní konzultaci ke každé složce systémové jednotky;
    kombinovat kvalitu a rychlost.

Pokud chcete alespoň přibližně nezávisle pochopit obsah systémové jednotky, pak je třeba chápat, že frekvence procesoru a velikost paměti RAM ovlivňují výkon počítače. V herních konfiguracích je přidán ještě jeden důležitý parametr – množství grafické paměti grafického adaptéru. Je žádoucí, aby byla alespoň 2 GB s 256bitovou sběrnicí.

Velky pevný disk? Jak praxe ukazuje, volný prostor je vždy malý. Moderní hry „váží“ docela dost, ale také chcete vytvořit filmovou knihovnu a katalog hudby.

K objednání počítače můžete nyní použít katalog s hotovými řešeními nebo zavolat na našeho manažera. Bude vas pozorně naslouchat, všem přáním k systému a radit kombinaci nejlepší ceny a výkonu.