Společnost PcPraha s centrálou v Praze poskytuje veškeré služby spojené s výkonnými počítačovými sestavami a herními počítači určenými na hraní, grafiku, umělou inteligenci, nebo strhání a rendering videa.

Seznam služeb, záruk a garancí

Výběr komponent herního PC k dosažení nejlepší cenu vůči výkonu

Samotné ponoukané herní sestavy již pozostávají s nejlepší konfigurace komponent, tak aby jsme dosáhli nejlepšího výkonu za danou cenu. 

Nicméně ak máte vlastní specifické požadavky, tak si můžete počítač sami nakonfigurovat, nebo požádat o individuální montáž PC na objednávku

Záruční a pozáruční servis

Všem zákazníkům poskytujeme záruční a pozáruční servis. Všechny záruční opravy provádíme bezplatně. Nezručné opravy a servis provádíme dle našeho ceníku služeb a úkonů.

Ručíme Vám za naprostou technickou profesionalitu servisu našich počítačů.

Balíček PcPraha Bez-Starostí

Od roku 2020 jsme pro Vás pripravili unikátní balíček PcPraha Bez-Starostí|.

Revolučně poskytuje službu opravy počítače do jedeného pracovního dne spolu s balíčkem dalších služeb. Počítač donesete ráno, projdete se po našem krásném zlatém městě, které je mimochodem jedno z nejkrásnějších měst na světě a po oběde si počítač vyzdvihnete opraven.

Více informací o službě PcPraha Bez-starostí najedete zde

Ceník služeb a servisu PcPraha

Ceny služeb a servisu počítačů PcPraha sou rozděleny do dvou kategorií. Pro zákazníky s prémiovým balíčkem a pro ostatní zákazníky. 

Ceník služeb, oprav a prací servisu najedete zde..