Mining a počítače za nejlepši ceny v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835

Metodika výpočtu FPS

Jak mohu vyhodnotit výkon herního počítače? Počítač může být vybaven nejrychlejším procesorem, schopným produkovat miliardy operací za sekundu, RAM pracující na transcendentálních frekvencích, grafickou kartu, která podporuje všechny nejnovější technologie, ale pouze koordinovaná práce všech těchto složek může poskytnout skutečně plynulé a vzrušující hraní. Nejdůležitějším ukazatelem výkonu počítače u her je proto průměrný počet snímků za sekundu (počet snímků za sekundu nebo FPS) v moderních hrách.

Každá hra však vyžaduje odlišné množství prostředků k vykreslení jednoho snímku, a proto se počet rámců, které počítač dokáže zobrazit za jednotku času, bude pro každou hru lišit. Kromě toho je FPS významně ovlivněna takovými faktory, jako je rozlišení obrazovky (čím větší je, tím více práce má GPU) a nastavení grafiky v samotné hře (vykreslování fotorealistických efektů v nejnovějších hrách je velmi náročné na zdroje).

Po výběru potřebných požadavků je tedy možné vyhodnotit úroveň výkonu nového počítače pro moderní hry, a co je nejdůležitější, sledovat, jak se herní výkon mění v závislosti na konfiguraci počítače.

Nezapomeňte však, že dané hodnoty FPS jsou pouze průměrné hodnoty, které se mohou lišit v závislosti na konkrétních herních scénách a nainstalovaných verzích ovladačů.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 70 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Vyberte svou měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro