Balíček přetaktování PCPRAHA

Přetaktováním zvýšíte výkon počítače nad rámec výrobcem doporučeného výkonu. Proto je důležité ho provádět odborně. Přetaktováním měníme technické nastavení výkonu, frekvencí u procesoru, operačních pamětí, jádra grafické karty, frekvenci a časování pamětí grafické karty a optimalizi diskového přístupu.

Možnosti přetaktování počítače PCPRAHA

Nabízíme profesionálního přetaktování počítače, se zárukou stability a spolehlivosti celého systému. 

Standardní záruka PcPraha Záruka PcPraha Bez-Starostí Ostatní společnosti
Úroveň přetaktování Stupeň zrychlení 0 Fáze zrychlení 1
Přetaktování procesoru při zachování záruky Chybí až+200Mhz Chybí
Výběr CPU s dobrým pře-taktovacím potenciálem. Při skládání vybereme procesor s vyšší kvalitou ASIC čipu. Tato vlastnost CPU má vliv jenom na taktování, na netaktované PC vliv nemá. Chybí Chybí
Výběr grafické karty GPU s dobrým pře-taktovacím potenciálem. Při skládání vybereme GPU s vyšší kvalitou ASIC čipu a lepšími paměťmi. Tato vlastnost GPU má vliv jenom na taktování, na netaktované PC vliv nemá. Chybí Chybí

Přetaktování se zárukou

Z našich rozsáhlých zkušeností s vytvářením vysoce výkonných herních sestav a pracovních stanic víme vše o extrémním přetaktování počítačů. Nastavené taktování je kontrolováno pomocí kontinuálního stresového testování PC (až 12 hodin) ve specializovaných programech. To nám umožňuje mít 100% důvěru ve stabilitu a spolehlivost našich přetaktovaných systémů a zároveň zachovat plnou záruku na všechny komponenty systémové jednotky.

Předpoklady zrychlení

  • Procesor Intel Core K nebo X , optimálně s odemčeným násobičem
  • Základní deska s čipovou sadou Z390 nebo X299, Z4XX, Z5XX, Z6XX
  • Efektivní chlazení vzduchem nebo vodou
  • Herní grafická karta s vylepšeným systémem chlazení
  • Výkonný vysoce kvalitní zdroj napájení

Skalpování CPU

Kromě navýšení
výkonu přetaktováním – směnou napětí a frekvence existuje ještě jedna možnost
na zvýšení výkonu. Za tímto účelem dosáhnuti maximálního potenciálu
přetaktováni pro procesory
Intel Core provádíme postup „skalpování“ s následnou náhradou standardního tepelného rozhraní mezi distributorem tepla a keramickým obalem CPU vysoce účinným tekutým kovem. To vám umožní výrazně zlepšit odvod tepla z keramické části procesoru, snížit teplotu jádra (zisk až 30 ° C), a tak dosáhnout vysokého výkonu během přetaktování bez rizika přehřátí a degradace procesoru. Stejně tak snížit hlučnost sestavy při zachování původního výkonu.

 
Není relevantní pro procesory Intel Core 9. generace.