Mining a počítače za nejlepši ceny v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835

Testovací balíček PCPRAHA

Testovací balíček PCPRAHA

Před prodejem prochází každý počítač komplexní kontrolou a zjišťováním
skrytých chyb, které nejsou poznatelné ani výrobcem, nakolik se můžou
projevovat len v kombinaci s jinými komponentami. Speciální testovací
programy načtou všechny komponenty vašeho nového systému. Výsledky
absolvování všech testů jsou zapsány do testovacího protokolu, který
obdržíte spolu s dalšími dokumenty.

Možnosti testování počítače PCPRAHA

Standardní záruka PcPraha Záruka PcPraha Bez-Starostí Ostatní společnosti
Čas testování 4 hodiny 8 hodin
AIDA64
(Kontrola teploty CPU, stabilita RAM)
Furmark
(kontrola teploty grafické karty, stabilita při špičkovém zatížení)
3DMark Test Time Spy
(vyhodnocení výkonu procesoru a grafické karty)
3DMark test Fire Strike Extreme, Cinebench, Unigine
(vyhodnocení výkonu procesoru a grafické karty)
3DMark test Fire Strike Ultra, LinX, PCMark
Subjektivní test technikem hraním počítačové hry
Protokol o výsledném výkonu počítače
Nabízíme balíček počítačového stresového testování s možností poskytnutí dokumentární zprávy.

Mnoha hodinový zátěžový test

Před prodejem prochází každý počítač komplexní kontrolou zjišťování chyb. Speciální testovací programy načtou všechny komponenty vašeho nového systému. Složité stresové testování počítače zajišťuje, že všechny komponenty ve vašem systému pracují správně a bez chyb.

Kromě syntetických testů je každý herní počítač PCPRAHA povinně kontrolován v moderních hrách při maximálním nastavení grafiky!

Protokol o výsledcích výkonu testování

Výsledky absolvování všech testů jsou zapsány do testovacího protokolu, který obdržíte spolu s dalšími dokumenty. Pro zátěžové testy jsou uvedeny maximální teploty procesoru a grafické karty dosažené během testu.

Pro výkonnostní testy jsou označeny body získané v odpovídajícím softwarovém balíčku. Kromě toho jsou z hlediska funkčnosti prozkoušeny všechny externí konektory a tlačítka. Snažíme se identifikovat jakékoli nedostatky dříve, než se počítač dostane k novému zákazníkovi.

Jak zkontrolujeme počítač?

K ověření používáme několik výkonných testovacích programů, které načítají a zmapují výkon jednotlivých komponent počítače a tak nám dávají skoro přesnou představu o výkonu konkrétní sestavy, kterou porovnáváme s očekávanými hodnotami.

Pro testování cyklického zatížení se používají proprietární a open source programy jako AIDA64, FurMark a LinX a pro hodnocení výkonu PC používáme 3DMark, Cinebench, Unigine a PCMark. Výsledky absolvování všech testů budou uvedeny ve zprávě.

Takto Vám dáváme záruku, že počítač od nás odchází na 100% funkčním stavu.

Kroky testování počítače:

AIDA64

AIDA64 je nejoblíbenější program pro kontrolu a diagnostiku všech funkcí počítače. Poskytuje komplexní informace o složení počítače a poskytuje širokou škálu nástrojů pro kontrolu: pomoc při přetaktování, diagnostiku chyb a problémů, templejty pro zátěžové testy a monitorování systémových senzorů. Program má mnoho jedinečných funkcí pro hodnocení výkonu systému jako celku i jednotlivých komponent.

Zátěžové testy

Zátěžové testy stability systému způsobují maximální zatížení systému, aby se otestovala jeho stabilita. Zátěžové testy mohou identifikovat jakékoli problémy se spolehlivostí a stabilitou. K dispozici jsou mimo jiné zátěžové testy pevného disku, SSD a OpenCL GPGPU.

Sledování teploty, napětí a rychlosti ventilátorů

AIDA64 podporuje 250 různých senzorů umístěných na interních zařízeních počítače. Zobrazuje tak teplotu, napětí, rychlost ventilátoru a spotřebu elektrické energie.

Furmark

Jeden z nejlepších nástrojů pro testování stability grafických karet a kontrolu schopností jejich chladicích systémů, navíc dobrý test.

To vám umožní zkontrolovat stabilitu a schopnost pracovat ve stresových režimech OpenGL. Program má intuitivní rozhraní, které vám umožní konfigurovat provozní režimy: na celou obrazovku / okno, úroveň MSAA, velikost okna a mnohem, mnohem více.
Benchmark a zátěžový test pro grafické karty používající OpenGL

dvě úrovně zátěžového testování grafické karty, režim XtremeBurning vytváří zatížení blízké maximu na GPU, primárně na shaderových jednotkách;
Měření teploty GPU během benchmarkového / zátěžového testu;
schopnost zaznamenávat výsledky a indikátory teploty do souboru;
podpora spouštění z příkazového řádku, a to i v dávkovém režimu;

3Dmark

Benchmarky této řady jsou primárně zaměřeny na testování grafického výkonu a grafické karty počítače za účelem stanovení výkonu systému v moderních hrách.

3DMark ve skutečnosti představuje počítačovou hru, která není interaktivní a zahrajete si jí jenom z strany pozorovatele.
Hlavní účel 3DMark

Hlavním účelem 3DMark je otestovat výkon a stabilitu grafické karty a zhodnotit její výkon v libovolných jednotkách. Balíček obsahuje několik testů zaměřených na různé segmenty PC: od jednoduchých domácích počítačů po vysoce výkonné systémy s několika grafickými adaptéry. Nejnovější verze 3DMark kromě grafické karty také testují výkon centrálního procesoru při úkolech, jako je například umělá inteligence her a fyzický motor.

UNIGINE

Referenční hodnoty UNIGINE se používají k provádění stresového testování grafických karet a testování chladicího systému při maximálním tepelném výkonu. Vytvářejí maximální zatížení zařízení a poskytují zcela nezaujaté výsledky na všech platformách: Windows, Linux a Mac OS X. K ověření používáme nejnovější test superpozice.
Test superpozice

Osamělý profesor každý den provádí nebezpečné experimenty v opuštěné učebně. Usiluje o nejneuvěřitelnější vynálezy a objevy a snaží se oživit své myšlenky. Scéna je vykreslena na proprietárním 3D enginu od ruských vývojářů UNIGINE 2 Engine. Tento motor je známý svým neuvěřitelným fotorealismem, dosaženým díky pokročilým modelům pro vytváření stínů a osvětlení a realistickému následnému zpracování obrazů.

Cinebench

CINEBENCH je multiplatformový program pro vyhodnocení výkonu počítače. CINEBENCH je založen na oceněném animačním programu MAXON Cinema 4D, který je ve studiích hojně využíván po celém světě k vytváření 3D obsahu. Software MAXON byl použit ve filmech pokladny, jako je Iron Man 3, Oblivion, Pi’s Life, Prometheus a mnoho dalších. CINEBENCH je perfektním nástrojem pro porovnávání výkonu procesorů a grafiky mezi různými systémy a platformami, včetně Windows a Mac OS X.
Hodnocení výkonu CPU

Při absolvování testu využijete plnou sílu vašeho systému k výpočtu fotorealistických trojrozměrných scén (scéna je převzata z animace „No Keyframes“ vytvořené AixSponza).

V této scéně se používají různé algoritmy, pomocí kterých můžete plně využít veškerá dostupná procesorová jádra, a ve skutečnosti může CINEBENCH měřit systémy s až 256 vlákny. Testovací scéna obsahuje přibližně 2 000 objektů sestávajících z více než 300 000 polygonů.

PCmark

PCMark 10 je nejnovější verze řady standardních PC referenčních nástrojů. Testy PCMark měří celkový výkon systému pomocí testů založených na reálných aplikacích a akcích. V PCMark 10 tyto testy odrážejí běžné úkoly prováděné na moderním pracovišti. Díky tomu je PCMark 10 ideálním nezávislým měřítkem pro hodnocení výkonu.
Kontrola všech detailů v počítači

Futuremark a UL Standardní testy výkonu PC
Vytvořeno ve spolupráci s předními hardwarovými a softwarovými společnostmi
Vhodné pracovní zatížení, které odráží rozmanité požadavky moderní práce
Přesné a nezaujaté výsledky

PCMark vám umožňuje získat vyvážené hodnocení výkonu počítače na široké škále zařízení av různých případech použití, což odráží výhody nových technologií.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 70 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Vyberte svou měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro