Mining a počítače za nejlepši ceny v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835
asic-nove-generace-kas-ks5-21-5-th

ASIC nové generace KAS KS5 21.5 TH

ASIC nové generace KAS KS5 21.5 TH

Oznámení o ASIC nové generace KAS

Společnost Bitmain nedávno oznámila vydání nového modelu ASIC mineru s označením KS5. Tento model představuje nejnovější pokrok v technologii těžby kryptoměn a nabízí výjimečný výkon a efektivitu.

Specifikace Bitmain KS5:

  • Hashrate: 21,5 TH
  • Příkon: Odhadem ~3600 wattů (potvrzení čeká)
  • Dodání: Očekává se do konce března
  • Moje cena: (Poznámka: objednávky jsou pozastaveny do potvrzení konečných specifikací)

Bitmain vyrobí pouze 600 kusů této série, která bude charakterizována jako “smíšený hashrate”. To znamená, že zaručený výkon jednotlivých strojů nemusí být přesně stanoven; některé stroje mohou dosáhnout mírně vyššího nebo nižšího hashrate než je uvedeno. Zájemci o koupi by měli co nejrychleji kontaktovat pcpraha.cz, jelikož se očekává, že tato série bude velmi rychle vyprodána velkými dodavateli a následně nabízena za vyšší ceny.

Pokud jste si u nas zakoupili hosting Iceriver KS3M, KS3 8, KS3 od Bitmain pro únorovou sérii, informuji vás, že všechny stroje jsou nyní budou zapojeny do 6 Března . Pro správu vašich minerů navštivte prosím hostingovou webovou stránku na adrese https://www.circlehash.com/

Toto oznámení přináší vzrušující možnosti pro těžaře kryptoměn, kteří hledají vylepšení svého hardwaru a zvýšení efektivity těžby. S omezeným počtem jednotek dostupných v této sérii se doporučuje jednat rychle, aby zájemci nezmeškali tuto jedinečnou příležitost.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 70 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Vyberte svou měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro