Mining a počítače za nejlepši ceny v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835
Genesis-Digital-Assets-otevira-tri-inovativni-datacentra-pro-extrakci-bitcoinu.png

Genesis Digital Assets otevírá tři inovativní datacentra pro extrakci bitcoinů

Americký gigant v oblasti těžby kryptoměn, Genesis Digital Assets (GDA), rozjel na východním konci Jižní Karolíny tři pokročilá centra zaměřená na extrakci bitcoinu. Informace přinesl portál The Block. Tato firma se zaměřuje na využití zelené energie z obnovitelných zdrojů pro chod těchto středisek.

Jedno z center je vybaveno distribučními transformátory nové generace se sušeným jádrem a má celkový kapacitní výkon 18 MW. Zatímco jiné centrum bude získávat energii přímo z hydroelektrárny. Tyto kroky jsou v souladu s vizí společnosti posilovat svou pozici na americkém trhu.

Dle oficiálního prohlášení společnosti GDA, má v provozu celkem 20 těžebních lokalit rozmístěných po Severní Americe, Evropě a v oblasti Střední Asie s agregátním výkonem přesahujícím 400 MW.

Stojí za zmínku, že nedávná dohoda o navýšení stropu státního dluhu v USA zahrnula opatření, které eliminuje 30% daň z těžebních operací. V březnu vydala organizace CEA zprávu, v níž kritizuje kryptoměny za nesplnění jejich původního slibu. Zpráva rovněž zdůrazňuje potenciální hrozby, které digitální měny představují pro investiční sféru a globální ekonomickou rovnováhu.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 70 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Vyberte svou měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro