Mining a počítače za nejlepši ceny v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835

Představení produktu Goldshell AL BOX 360 Gh/s 180W – Sleva 59%

Máme skvělou novinku pro všechny naše zákazníky a fanoušky kryptoměnové těžby! Na našich sociálních sítích jsme právě zveřejnili nové video, ve kterém podrobně představujeme nejnovější produkt od společnosti Goldshell – model AL BOX s výkonem 360 GH/s a spotřebou pouhých 180 W. Nezapomeňte se podívat a zjistit všechny detaily o tomto výkonném a efektivním těžebním zařízení.

Představení Goldshell AL BOX 360 Gh/s 180W

Vysoký Výkon a Nízká Spotřeba

Goldshell AL BOX je navržen pro těžbu kryptoměny Alephium (ALPH) pomocí algoritmu Blake3. Tento model dosahuje hashovací rychlosti 360 GH/s při spotřebě pouze 180 W, což z něj činí jedno z nejefektivnějších zařízení na trhu. Díky vysoké efektivitě 0.5 J/Gh je Goldshell AL BOX ideální volbou pro těžaře hledající maximální výkon s minimálními náklady na energii​​.

Kompaktní a Tichý Design

S rozměry 198 x 150 x 96 mm a hmotností 2.2 kg se Goldshell AL BOX hodí i do menších prostor. Díky tichému provozu s hlučností pouhých 35 dB můžete těžit kryptoměny bez obav z rušení okolí. Dva ventilátory s otáčkami 4500 rpm zajišťují efektivní chlazení, což prodlužuje životnost zařízení a zvyšuje jeho spolehlivost​ (Mining Now)​.

Pokročilé Funkce a Snadná Správa

Goldshell AL BOX nabízí moderní funkce pro správu a monitorování těžby. Přes intuitivní rozhraní můžete sledovat reálný výkon, průměrnou úroveň výkonu a fluktuace hashratu. Navíc, pomocí mobilní aplikace můžete snadno spravovat a regulovat své těžební operace na dálku​​.

Aktuální Sleva 59%

Máme pro vás další skvělou zprávu! K dnešnímu datu nabízíme Goldshell AL BOX se slevou 59%. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si toto špičkové těžební zařízení za výhodnou cenu.

Podívejte se na naše nové video na našich sociálních sítích a zjistěte více o tom, jak může Goldshell AL BOX posunout vaše těžební operace na novou úroveň. Navštivte naše novinky a produkty pro více informací o této neuvěřitelné nabídce.

Přejeme vám úspěšnou těžbu a těšíme se na vaše zpětné vazby!

Doprava zdarma

Při nákupu nad 70 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Vyberte svou měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro