Mining a počítače za nejlepši ceny v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835

Nahlédněte do Srdce PCPraha: Exkluzivní Prohlídka Naší Kanceláře

Praha, 24. 1. 2024 – PCPraha, přední společnost v oblasti kryptoměn a technologií pro těžbu, s potěšením představuje exkluzivní video prohlídku své kanceláře. Toto video odhaluje fascinující svět za technologiemi a inovacemi, které pohánějí průmysl kryptoměn a blockchainu.

Prohlídka Repair a Testing Stations

V průběhu videa diváci získají unikátní pohled do našich hlavních pracovních prostorů, kde se rodí a rozvíjí budoucnost kryptoměn. Začneme prohlídkou našich repair stations, kde naši experti pečlivě opravují a udržují širokou škálu těžících strojů. Dále prozkoumáme testing stations, kde se testují nejnovější hardwarové a softwarové inovace. Tyto stanice jsou klíčem k neustálému zlepšování našich produktů a služeb.

Setkání s Development Teamem

Důležitou součástí naší společnosti je i náš development team. Tento tým tvoří skupina nadšených profesionálů, kteří se věnují vývoji nových technologií a inovací v oblasti blockchainu a kryptoměn. V videu nahlédnete přímo do jejich každodenní práce a dozvíte se, jak přispívají k růstu a úspěchu PCPraha.

Více než jen Technologie

Naše firma je více než jen technologický gigant. Je to místo, kde se snoubí vášeň pro technologie s inovativním duchem. Jak video odhaluje, naše kancelář je živým organismem, kde každý den pracují lidé na dosahování nových úspěchů v oblasti kryptoměn.

Sledujte s Námi

Zveme vás, abyste se na vlastní oči podívali, jak vypadá naše práce zblízka. Prohlédka je dostupná na našem YouTube kanálu a je otevřena pro každého, kdo má zájem nahlédnout do světa kryptoměn a technologií, které tento svět pohánějí. Věříme, že toto video vám poskytne hlubší porozumění našemu odhodlání a inovacím, které definují PCPraha.

O PCPraha: PCPraha je přední společností v oblasti kryptoměn a vývoje technologií pro těžbu. Sídlíme v Praze a naše práce je zaměřena na inovace, kvalitu a udržitelný rozvoj v rychle se měnícím světě digitálních měn.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 70 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Vyberte svou měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro