Mining a počítače za nejlepši ceny v Evropě
Adresa: Opletalova 20, Praha 1
Telefon: +420 792 480 835
bitmain-predstavuje-revolucni-antminer-x5

Bitmain představuje revoluční Antminer X5

Se zdá, že nový ANTMINER X5 od společnosti Bitmain představuje značný skok v technologii těžby kryptoměn, zejména Monero (XMR). Pokud je výkon takový, jak je uvedeno, mohl by tento miner skutečně změnit pravidla hry pro těžaře XMR a potenciálně i další kryptoměny díky jeho architektuře RISC-V.

Společnost Bitmain oznámila brzké uvedení svého nejnovějšího zařízení – ANTMINER X5. Speciálně navržený pro těžbu Monero (XMR), X5 je revoluční řešení. Má impozantní hash rate 212K a spotřebuje 1350 W. Navíc jeho energetická účinnost je 6,37 J/K. Tento zařízení může změnit standardy těžby XMR.

Je důležité poznamenat, že ANTMINER X5 podporuje architekturu RISC-V, což umožňuje těžbu více měn. Tímto způsobem nabízí tento miner univerzálnost kromě svých vysokých výkonů. K tomu všemu se Bitmain chystá vydávat kupóny v hodnotě 1 000 dolarů 2. září. Prodej začne 4. září a dodávky 10. září.

Cena nového ANTMINER X5 zůstává tajemstvím. Je zajímavé, že Bitmain toto využil jako příležitost k akci. Společnost nabízí všem, kdo by chtěli uhodnout cenu od 28. do 31. srpna. Za odhad ceny do 5% od skutečné hodnoty nabídne Bitmain kupón v hodnotě 1 000 dolarů. Těm, kteří odhadnou cenu do 10%, čeká kupón v hodnotě 500 dolarů. Takže ANTMINER X5 od Bitmainu se stává průkopníkem v oblasti profesionální těžby XMR. Díky svým solidním technickým specifikacím a podpoře pro více měn si toto zařízení zaslouží pozornost. Nyní jsou všechny oči upřeny na společnost Bitmain, jelikož odvětví očekává oficiální oznámení ceny a začátek prodeje.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 70 000 kč

Snadné 14 denní vrácení

14 denní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Standardně Délka záruky 2 roky

Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Vyberte svou měnu
EUR Euro